Firmanızı anlatmanın en kolay yolu tanıtım filmi çekimi ile hedef kitlenize ulaşmaktır. Kurumsal geçmişinizi, hedeflerinizi, sektördeki yerinizi, ürün ve hizmet kalitenizi Tanıtım filmi çekimi ile ortaya çıkarırsınız.

Siz de tanıtım videosu ile firmanızın güçlü yanlarını, markanıza ait ürün ve/veya hizmetleri akıcı etkili bir şekilde anlatabilirsiniz !

Tanıtım Filmi Nasıl Hazırlanır?

Çekimi gerçekleştirilen tanıtım filmi için sırada post prodüksiyon süreci vardır. Burada filmi finalize etme süreci öncesi son dokunuşlar, tanıtım filmi hazırlama programı eşliğinde sizden gelecek geri bildirim ve yorumlarla şekillenir. Tanıtım filmi nasıl hazırlanır sorusuna cevap verirken ilk önemli durak film kurgusu olarak karşımıza çıkar. Değer yaratan, orijinal ve sizi en iyi şekilde anlatan bir kurgu için, kullanılacak görsellerin markanızın kimliği ile uyuşması ve mesajınızı destekleyecek nitelikte olması gerekir.

Grafik ve kurgu ekibimiz tarafından motion ve post production hizmetleriyle finalize edilecek videonuzda kullanılacak dil, ifade biçimi ve mesajınızın tonu da yine markanızla tamamen uyumlu olmalıdır. Piktora’da tanıtım filmi oldukça zengin bir çeşitlilikle sunulur. Markanızın ihtiyacına göre animasyon tanıtım filmi hazırlama da bir opsiyon olarak size sunulur.